نبض بازار فارکس سهمیران آموزش فارکس بروکرهای فارکس سهمیران
عنوان خبر:

حباب سکه ۳۷۰ هزار تومان شد

تاریخ و ساعت:
1397-11-30 15:57
متن خبر:

محمد کشتی‌آرای درباره وضعیت بازار، اظهار داشت: افزایش قیمت ارز طی روزهای اخیر در حالی موجب افزایش قیمت طلا و سکه شد که تقاضا در این بازار کاهش یافته و حباب سکه نیز به ۳۷۰ هزار تومان رسیده است.

وی افزود: این موضوع نشان دهنده این است که افزایش یا کاهش تقاضا تاثیری بر قیمت ها ندارد. در حال حاضر داد و ستد در بازار عادی و تقاضا و عرضه متعادل است، اما قیمت قطعات کوچکتر سکه به دلیل  تقاضا بیشتری که دارد، نسبت به قیمت واقعی حباب دارد.
رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر، درباره تاثیر نوسانات قیمتی انس جهانی در روزهای اخیر بر قیمت طلا داخلی، اظهار داشت: انس جهانی طی رزهای اخیر با نوسان قیمت همراه بوده و از روز گذشته تانون افزایش ۴ دلاری داشته، اما این تغییرات قیمتی ارز بیش از نوسانات انس جهانی بر قیمت طلا داخلی موثر است.
کشتی آرای درباره واکنش بازار به ایام پایانی سال و عید نوروز و همچنین روز میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر، گفت: اینگونه موارد دیگر به مانند گذشته تاثیری در بازار ندارد زیرا قدرت خرید مردم کاهش یافته و هدیه طلا، اقبال گذشته را ندارد زیرا مردم توان خرید طلا را با توجه به قیمت‌های فعلی ندارند.
به گفته وی، در لحظه تنظیم خبر، قیمت سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان، نیم سکه دو میلیون و ۴۹۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۵۶۰ هزار تومان، سکه گرمی ۸۰۰ هزار تومان و هر گرم طلا ۱۸ عیار نیز ۴۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان است.
بازدید: 67

-

کاربر محترم: میهمان، نظر شما در مورد این مطلب چیست؟
* نام:
ایمیل:
* وارد نمایید:

* پیام شما: